Śniadanie na trawie?

Wiosna rozwinęła się już w pełni. Liście na drzewach osiągnęły już chyba szczyty swojej zieloności, wieczorami zaczynają pachnieć kwiaty, słowiki nad ranem szaleją tak, że czasem można się obudzić. Kolejne dni spędzane w mieście, w biurach, szkołach coraz bardziej sprawiają, że chciałoby się uciec. Na wieś, na świeże powietrze, na łąkę, na trawę.

Niestety najczęśniej obowiązki biorą górę nad naszymi wczesnoletnimi zachciankami i zostajemy w mieście. Znalazł się jednak ktoś, kto wymyślił jak jeść śniadanie na trawie, zawsze, gdy tego zapragniemy.

 

śniadanie na trawie
(c) Design*Sponge

 

Na bardzo inspirującej stronie Design*Sponge pojawił się ostatnio przepis na samodzielne skonstruowanie przenośnej walizeczki, która zapewni nam kawałek trawy i wieski widoczek, zawsze kiedy tylko tego zapragniemy. Moim zdaniem pomysł przedni. Zwłaszcza, że każdy posiłek powinno się spożywać w spokoju i miłej atmosferze. Wszytstkich zapracowanych, bez widoków na piknik na łonie natury odsyłam na stronkę Design*Sponge po dokładny przepis step – by – step.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s